Teknoloji

NVIDIA GeForce RTX™30 Serisi Ekran Kartlı Tulpar Notebooklar Sahiplerini Bekliyor!

Yüksek hızlı masaüstü bilgisayar donanımlarını taşınabilir bilgisayarında arayanlar için hazırlanan Monster Tulpar serisi, NVIDIA’nın yeni GeForce RTX™30 serisi ekran kartlarıyla donatıldı. 15,6 inç ekrana sahip Tulpar T5 ve 17,3 inç ekrana sahip Tulpar T7 modelleri ön siparişle satışa çıktı.

Monster Notebook, oyun oynarken veya içerik üretirken en iyi performansı en ileri teknolojiyle birleştirmek isteyenler için Tulpar serisini en yeni NVIDIA GeForce RTX™30 ekran kartı serisi ile donattı. Her ihtiyaca uygun 7 farklı alternatif sunulan Monster Tulpar modellerine sahip olmak isteyenler, Monster Notebook web sitesi üzerinden ön sipariş verebiliyor. 10. nesil i7 işlemci, 144Hz FHD ve 165 Hz QHD ince çerçeve seçenekleri, genişletilebilir ram ve SSD opsiyonunun yanı sıra ince kasadan oluşan Monster Tulpar serisi sahipleri NVIDIA GeForce RTX™30 ekran kartlarıyla gelen yapay zeka desteği, Işın İzleme Teknolojisi, DLLS Teknolojisi ve NVIDIA Broadcast özelliklerinin keyfini sürecek.

Yapay zeka destekli 2. nesil RTX mimarili Ampere

Yeni Tulpar serilerinde görev alan GeForce RTX™ 3060 ve GeForce RTX™ 3070 ekran kartları, bünyelerinde yeni RT ile tensör çekirdeklerine ilave olarak duraksız işlem özellikli çoklu işlemciler barındırıyor. NVIDIA’nın ödüllü 2. nesil RTX mimarisi Ampere ile üretilen GeForce ekran kartlı Tulpar’lar, yüksek performans beklentisini her zamankinden daha hızlı ve daha iyi hale getirmek için kullanılan yapay zekayı ve yeni sistem optimizasyonları ile yerine getiriyor.

NVIDIA GeForce RTX™30 Serisi Ekran Kartlı Tulpar Notebooklar Sahiplerini Bekliyor!
NVIDIA GeForce RTX™30 Serisi Ekran Kartlı Tulpar Notebooklar Sahiplerini Bekliyor!

NVIDIA Reflex ile oyuncular bir adım önde

GeForce RTX™30 Serisi ekran kartları ile birlikte ortaya çıkan NVIDIA Reflex teknolojisi, rekabetçi oyunlarda oyuncunun karşılaştığı gecikmeyi en aza indiriyor. Azaltılmış gecikme, oyuncunun hareketlere rakibinden daha hızlı tepki vermesini sağlıyor. Hedeflerine daha hızlı nişan alan, daha hızlı tepki süresine sahip oyuncular özellikle espor tabanlı rekabetçi oyunlarda bir adım öne geçmiş oluyor.

NVIDIA GeForce RTX™30 Serisi Ekran Kartlı Tulpar Notebooklar Sahiplerini Bekliyor!
NVIDIA GeForce RTX™30 Serisi Ekran Kartlı Tulpar Notebooklar Sahiplerini Bekliyor!

Monster son derece kaliteli bir marka. Zaten kullandığı malzemelere, donanıma bakarsanız anlarsınız. Görsellerde bile kendine hayran bırakıyor.

Monster Notebook Hakkında

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi, koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyun severler tarafından tercih ediliyor. Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden şirket, yurt dışı operasyonlarını Dubai ofisi, Lefkoşa ve Berlin mağazaları üzerinden yürütüyor.

İlginizi Çekebilir: Samsung S21’in Ultra Çılgın Özellikleri, Oyun Keyfi LG Monitörle Çıkar

Oğuz İlyas Demircan

TeknomanyaK.com'un ikinci sahibi ve içerik üreticisi. Yazılım Mühendisi Olmak Amacıyla Çıktığım Yoldaki Şu anki Aşamam Web Programlama.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site spam mesajarı azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Başa dön tuşu