Teknoloji

Monster Notebook Mağazaları Açılıyor

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook, 8 Haziran saat 10.00 itibariyle mağazalarını yeniden açıyor.

Şirket, 20 Mart tarihinde Koronavirüs ile mücadele kapsamında tüm mağaza ve teknik servis hizmetlerini dijital kanallar üzerinden sunacağını duyurmuştu.

Monster Notebook’un Türkiye ve yurt dışındaki tüm mazağa ve teknik servisleri 8 Haziran saat 10.00 itibariyle açılıyor.

Şirket, çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını her zaman olduğu gibi hassasiyetle korunacağını duyurdu. Mağaza ve servislerde maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen eksenindeki kontrollü sosyal hayat kurallarının geçerli olacak.

Monster Notebook Maskesiz Kimseyi İçeri Almayacak

Sabah 09.00 akşam 18.00 saatleri arasında ziyaretçi kabul edecek mağaza ve teknik servislerin girişlerinde görevliler maskesiz müşterileri içeri almayacak.

Ateşi ölçülen ziyaretçiler binaya sırayla girebilecek. Mağaza ve teknik servislere aynı anda alınacak ziyaretçi sayısı ise sosyal mesafe kurallarına bağlı olarak belirlenecek. Tüm bu önlemlere ek olarak, teşhir ürünleri her kullanımdan sonra dezenfekte edilecek.

Dijital Mağaza Konseptini Hayata Geçirmişti

Monster Notebook, karantina günlerinde tüm ürün ve servislerini kesintisiz bir şekilde ulaştırmak için dijital mağaza konseptini hayata geçirmişti.

Dijital mağaza uygulaması bu yeni dönemde de devam edecek. Monster Notebook uzmanları, randevu sistemi ile giriş yapılan Zoom toplantılarında kullanıcıların sorularını yanıtlayacak, cihazlar hakkında bilgilendirmede bulunacak.

Geçtiğimiz dönemde 10. nesil işlemcili yeni ürünlerini teknoloji severlerin beğenisine sunan şirket, web sitesi başta olmak üzere tüm dijital kanallar üzerinden hizmet veriyor.

Web sitesi üzerinden verilen siparişler adrese teslim edilebildiği gibi, kullanıcılar siparişlerini dilerlerse mağazadan teslim alabiliyor.

Monster Notebook’un tüm hizmet kanalları ve mağazalarda uygulanacak güvenlik prosedürlerine ilişkin detaylı bilgi www.monsternotebook.com.tr web sitesinde yer alıyor.

İlginizi çekebilir: iPhone SE, 3.259 TL’den Başlayan Fiyatlarla MediaMarkt’ta

Alp Solak

Eski gazeteci, blogger. Sosyal medya, iletişim, pazarlama iletişimi ve dijital pazarlama uzmanı. Wordpress sever, içerik yazar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Bu site spam mesajarı azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Başa dön tuşu