Teknoloji

Huawei Petal Search ile Ödül Kazan

Huawei Petal Search HUAWEİ’in geliştirmiş olduğu bir arama motorudur. Bu arama motoru yarışma ile hediye dağıtıyor. Yarışmanın detayları bu yazıda.

Petal Search Türkiye ekibinin özel olarak tasarladığı oyun ile kullanıcılar hikayedeki gizemli bölümleri çözerek “Arkeolog Bilge” karakterine yardım ederken Türkiye’nin tarihi ve arkeolojik açıdan önemli yerlerini öğreniyor. Oyunun sonunda en orijinal final tahmininde bulunan 5 kişi ise HUAWEI P40 veya HUAWEI Watch GT 2 akıllı saatin sahibi olacak.

17 Şubat – 05 Mart 2021 tarihleri arasında katılanılabilecek oyunda, kullanıcılar Petal Search uygulaması veya petalsearch.com adresi üzerinden arama çubuğuna “Arkeolog Bilge” yazarak gizemli hikayeye dahil olup karşılarına çıkan soruları yanıtlıyor. Tüm soruları doğru yanıtlayan kullanıcılar son aşama olarak HUAWEI Mobil Servisleri sayfasındaki formu doldurup, ekran görüntüleri ekleyerek final tahmininde bulunuyor.

Tüm Huawei mobil cihazları ve çoğu Android cihazda da kullanılabilen Petal Search’ün tasarladığı bu özel oyunda, “Arkeolog Bilge” karakterine yardım eden ve karşılarına çıkan soruları doğru yanıtlayarak son aşamaya ulaşan yarışma katılımcılarının final tahminleri HUAWEI Petal Search Komitesi tarafından değerlendirilecek ve aralarından en özgün ve yaratıcı tahminler sonucunda; en çok oy alan yorumun sahibi 1 adet HUAWEI P40, en çok oy alan sırasıyla diğer dört yorumun sahipleri 4 adet HUAWEI Watch GT 2’den birini kazanacak.

Gizemli maceraya katılmak için tek yapmanız gereken Petal Search’ü açıp “Arkeolog Bilge” yazıp aratmak! İyi eğlenceler!

Tek yapman gereken Huawei Petal Search uygulamasına veya petalsearch.com adresinden arama kısmına Arkeolog Bilge yazıp karşına çıkan soruları talimatlara göre cevaplarını arama kısmına yazıp, tüm soruları cevapladıktan sonra soruları doğru bildiğin ekran görüntüsü almak. Ondan sonra ilgili bölüme konu ile ilgili hikaye yazman. Görüntü kısmına ise bitirdiğine dair resmi seçmen gerekiyor. Hikayenin konusu gri renkle yazıyor dikkat edin. Sadece bitirdiğine dair görseli ekran görüntüsü almanız yeterli olacaktır. Talimatlara uyun anlarsınız ne demek istediğimi.

İlginizi Çekebilir: HUAWEI Watch GT 2, Bir Saatten Daha Fazlası, Mobil Ofis HUAWEI MateBook X ile Artık Daha İnce Daha Akıllı

Oğuz İlyas Demircan

TeknomanyaK.com'un ikinci sahibi ve içerik üreticisi. Yazılım Mühendisi Olmak Amacıyla Çıktığım Yoldaki Şu anki Aşamam Web Programlama.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site spam mesajarı azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Başa dön tuşu