Teknoloji

Dijital Topuklar Bu Sene De Teknoloji Desteğini Teknosa’dan Alıyor

Türkiye’nin ‘ilk ve tek’ dijital kadın zirvesi Dijital Topuklar, bu yıl da teknoloji teknoloji desteğini Teknosa’nın sponsorluğuyla alıyor. Teknosa, 12 yıldır ‘Kadın İçin Teknoloji’ projesiyle kadınların dijital okur-yazar olmasına destek veriyor.

Etkinlik, 1 Kasım tarihinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde #cüretet teması ile dördüncü kez düzenlenecek. Zirvede, dijital çağda toplumsal cinsiyet eşitliliği, girişimciliğin görünmeyen zorlukları, şefkatli liderlik, yeni nesillerin teknolojiyle ilişkisi gibi birçok konu ele alınacak.

Zirve kapsamında düzenlenecek dijital etkileşim yarışmasıyla, kadınların teknoloji kullanımı konusunda birbirini cesaretlendirmesini amaçlanıyor.

Paylaşıma Cüret Eden Kadınlar Dijital Topuklar Zirvesine Katılma ve Hediye Çeki Kazanma Şansı Yakalıyor

Yarışmaya katılacak kadınlar, Instagram hesapları üzerinden #teknolojihepseninle etiketiyle teknolojiyle üretip hikayelerini paylaşacak. Ayrıca, Türkiye’nin ilk ve tek dijital kadın zirvesi Dijital Topuklar’a katılma ve Teknosa’dan hediye çeki kazanma şansı yakalayacak. Detaylar, Kadın için Teknoloji Instagram sayfasında paylaşılacak.

Teknosa, 12 yıldan bu yana Kadın için Teknoloji projesiyle 66 şehirden 17 bin kadını teknoloji eğitimleriyle buluşturdu. Şirket, teknolojinin kadınlarla, kadınların da teknolojiyle güçleneceğine inanıyor.

Kadınların dijital okur-yazar olmasına katkıda bulunan Teknosa, Dijital Topuklar’da, teknolojiyle birlikte üreten kadınların destekçisi oluyor.

İlginizi çekebilir: En Sevdiğiniz Yabancı Dizilerin Çekildiği Evler

Alp Solak

Eski gazeteci, blogger. Sosyal medya, iletişim, pazarlama iletişimi ve dijital pazarlama uzmanı. Wordpress sever, içerik yazar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site spam mesajarı azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Başa dön tuşu