Genel Kültür

Aidatsız Kredi Kartı Hangi Bankalar Veriyor?

Aidat olmadan kredi kartı sahibi olmayı herkes ister. Aidatsız kredi kartı kullandığınız zaman karta herhangi bir masraf yapmanız gerekmez. Yeni çıkan kanunlarla beraber artık, bankaların masrafsız kart verme zorunluluğu bulunuyor. Kısaca kart sahibi olmak için herhangi bir para vermeniz gerekmiyor.

Kullanmış olduğumuz için kartlar için zaten faiz ödüyoruz. Bir de bunun için aidat ödemek oldukça rahatsız edici olabiliyor. Kart aidatı ödemeyen müşterilerin ise yüzü gülüyor. Gelin, hangi bankalardan aidat ödemeden kart sahibi olabileceğinizi birlikte inceleyelim.

Akbank Axess Free Kredi Kartı ile Aidat Ödeme Derdi Yok

Akbank Aidatsız Axess Free Kredi Kartı ülkemizde en çok kullanılan kredi kartları arasında bulunuyor. Akbank müşterilerine sunduğu aidatsız karta pek çok ek özellik eklemiş. Örneğin bu kartı kullanarak müşteriler bankaya otomatik ödeme talimatı verebilir. Faturalar Akbank sayesinde düzenli olarak ödenebilir. Ayrıca peşin alışveriş yapıldığı zaman erteleme iste ya da taksit iste gibi özelliklerden faydalanmanız mümkün. Bu şekilde ödeme kolaylıklarından faydalanırsınız. Kart kullandığınız zaman hesabınızda chip paralarınız birikir. Harcamalar kolayca kontrol altına alınır. Başvuru yapmak için size en yakın AKBANK şubesini ziyaret edebilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı ile Aidat Ödemeyin

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı avantajlarla dolu. Kredi kartını kullanan kişilerin aidat ödemesi gerekiyor. Bu kart ile müşteriler taksitli alışveriş yapabiliyor. Ayrıca yapılan alışverişlerden sonra maxi puanlar kazanılıyor. Vadesiz hesaplardaki işlemlerinizi anında kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bütün kart kampanyalarını güncel olarak takip edebiliyor, çeşitli kampanyalardan faydalanmanın keyfini çıkarıyorsunuz.

Aidat Olmayan Kart: Garanti Bankası Bonus Flexi Kart

Garanti Bankası Bonus Flexi Kart kullanan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Flexi kart kullanan kişiler alışveriş yaptıklarında bol bol puan kazanıyor. Puanlar birikip, bedava alışveriş yapmak için kullanılabilir. Bol özellikli olan bir kredi kartı olması sebebi ile çok sevilen Flexi, müşterilerine Bonus kartlarının bütün özelliklerini sunuyor. Siz de aidat ödemeyeceğiniz ve bol bol avantajlarından faydalanabileceğiniz bir kart istiyorsanız aradığınızı buldunuz. Flexi Kart sizleri bekliyor! Başvurularınızı bankanın internet sitesinden ya da bizzat banka şubelerine giderek kimlik belgeniz ile dakikalar içinde yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

Alp Solak

Eski gazeteci, blogger. Sosyal medya, iletişim, pazarlama iletişimi ve dijital pazarlama uzmanı. Wordpress sever, içerik yazar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site spam mesajarı azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Başa dön tuşu