Teknoloji

Heyecanla Beklenen Gamestars Brawl Stars Türkiye Ligi Başladı

StarLadder ve Publishme ortaklığında düzenlenen Gamestars Brawl Stars Türkiye Ligi,  toplam 64 farklı grupta gerçekleştirilen ilk tur mücadeleleri ile başladı! Zirvedeki dört takım güçlerini uluslararası platformda sergileyecek.

Yüzlerce Brawl Stars tutkununun aynı çatı altında buluştuğu Gamestars Brawl Stars Ligi mücadeleleri başladı. 16 Mart tarihinde başlayan Gamestars Brawl Stars Türkiye Ligi müsabakaları toplam 64 farklı grupta oynanmaya devam edecek ve  karşılaşmalar 7 Nisan tarihine kadar sürecek. Gamestars Brawl Stars Türkiye Ligi’nin kazananları 1.000 dolarlık para ödülünün sahibi olacak. 

Ulusal ligde zirveye ulaşan  takımlardan dördü Türkiye’yi Gamestars Brawl Stars Uluslalararası Ligi’nde temsil etme fırsatı yakalayacak. Ukrayna, Kazakistan, Polonya, İngiltere, İsveç, Almanya ve Fransa’nın üçer takım göndereceği global lige Türkiye ve Rusya dört takım ile katılacak ve diğer dünya ülkeleri son üç wild card için yarışacak. Toplam 32 takımın kozlarını paylaşacağı uluslararası grup aşamasında kendi gruplarında başarılı olan ilk iki takım son 16 eleme turuna kalacak ve büyük ödül için kozlarını paylaşacak. 

Uluslararası Gamestars Brawl Stars müsabakalarından haberdar olmak ve  tüm müsabakaları canlı takip edebilmek için resmi web sitesine tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Fit 2 İnceleme, HONOR Watch GS Pro

Oğuz İlyas Demircan

TeknomanyaK.com'un ikinci sahibi ve içerik üreticisi. Yazılım Mühendisi Olmak Amacıyla Çıktığım Yoldaki Şu anki Aşamam Web Programlama.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site spam mesajarı azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Başa dön tuşu