Kültür - Sanat

Zor Zamanlar İçin Mevlana’dan Nasihatler (Kendi Sabır Sözünü Çek)

Zorlu zamanlardan geçiyoruz. Böylesi zamanlarda ruhumuza iyi gelecek bir şeyler duymak, okumak her şeyden önemli. Hayata umutla bakmak, bugünlerin de geçeceğini düşünmek için yüzlerce yıl öncesinden günümüze uzanan, güncelliğini hiç yitirmeyen nasihatler duymaya ne dersiniz?

İşte size Mevlana Celâleddîn-i Rûmî‘nin başyapıtı Mesnevi’den zorlu zamanlarda teselli veren en güzel sözler…

Aslında size direkt olarak sözleri vermiyoruz. Sizin nasibiniz olan Mevlana nasihatini kendi kaderiniz seçsin istiyoruz. Bu yüzden, ufak bir şey yaptık.

Aşağıda sarı-yeşil bir kuş var! O kuş, sizin nasibiniz olan Mevlana sözünü size getirecek. Yapmanız gereken tek şey ona tıklamak!

Butona basmadan önce derin bir nefes alın. Kalbinizi hissedin ve dilediğiniz varsa dileyin. Umarız dilekleriniz gerçeğe dönüşür…

Kendi nasibinizi öğrendikten sonra, sevdiklerinizin, dostlarınızın da nasibini öğrenmesi için bu yazıyı paylaşmaktan çekinmeyin. Kim olursa olsun, ne olursa olsun bugünlerde herkesin sabra, nasihate ve iyi şeyler duymaya ihtiyacı var.

Herkese sabır ve sağlık dileriz. Şimdi…

Mevlana’dan Nasibiniz Olan
Sabır Nasihatini Almak İçin Kuşa Tıklayın!

İlginizi çekebilir: Haruki Murakami’nin 1Q84 romanı üzerine… Paralel bir dünyaya davet

Alp Solak

Eski gazeteci, blogger. Sosyal medya, iletişim, pazarlama iletişimi ve dijital pazarlama uzmanı. Wordpress sever, içerik yazar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site spam mesajarı azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiğini öğrenin.

Başa dön tuşu